De bingoavond van de buurtvereniging 't Spoor bij Hotel Schimmel/Brasserie 1885

16 oktober 2017 om 00:00 Nieuws

Op vrijdag 27 oktober houdt de buurtvereniging 't Spoor weer een gezellige bingoavond. Dit keer wordt het gehouden bij Hotel Schimmel/Brasserie 1885, omdat wij op dit moment nog geen eigen buurtgebouw hebben.

Er kunnen weer 8 ronden gespeeld worden voor € 7,00 met diverse leuke prijzen voor jong en oud. Een paar maal een staande bingo, wat dit is moet u zelf komen meemaken. Bij elke speelronde zijn leuke prijzen te winnen, die met zorg zijn uitgezocht.

In de superronde is een superprijs te winnen, een super bingo lot kost € 3,00. Wat de prijs is blijft natuurlijk nog even een verassing, maar zeker de moeite waard.

Iedereen is natuurlijk van harte welkom.

De aanvang is om 20.00 uur, plaats Hotel Schimmel/Brasserie 1885, Stationsweg Oost 243 in Woudenberg. De zaal is geopend vanaf 19.30 uur.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie