Korfballers winnen van koploper
21 januari 2013 om 00:00 SportWOUDENBERG - De korfballers van Woudenberg hebben zaterdag een knappe overwinning geboekt op koploper Sparta uit Nijkerk. Hiermee zijn belangrijke punten behaald om degradatie te voorkomen. Sparta had nog niet verloren dit hele seizoen wat de overwinning extra goed deed smaken. De wedstrijd kwam vlot op gang door binnen één minuut twee keer te scoren aan Woudenbergse zijde. Dit was een voorbode voor de rest van de eerste helft. Woudenberg speelde frivool en de doelpunten vielen als rijpe appelen uit de boom in deze helft. De Woudenbergers scoorden om en om mooie doelpunten. Al snel stond het maarliefst 10-1 voor de Woudenbergers, waarna er gerust werd met een stand van 12-2.
De tweede helft kon de overwinning veilig gespeeld worden door de geel-zwarten. Lange aanvallen werden er gespeeld, echter bleven de doelpunten uit waardoor Sparta nog dichterbij kwam. De overwinning kwam nooit in gevaar. De eindstand van 15-10 betekende twee punten voor Woudenberg en kon er een feestje gevierd worden.
Komende zaterdag staat er een uitwedstrijd tegen Huizen in De Meent in Huizen gepland om 17:20 uur. Als deze wedstrijd wordt gewonnen dan stijgt het Woudenbergse vlaggenschip een plek in de poule.







