
Salon Uniek in Barneveld bestaat 12,5 jaar: ‘Bij ons voel je je thuis en comfortabel’
17 september 2026 om 15:00 ZakelijkBARNEVELD Salon Uniek bestaat 12,5 jaar. En dat wil eigenaresse en oprichtster Wilma van Doornik- van Delen graag vieren. Wat op 1 april 2014 begon met slechts twee medewerkers in Barneveld, is inmiddels uitgegroeid tot een dynamisch bedrijf met meer dan 30 medewerkers. In oktober 2023 volgde de tweede vestiging in Woudenberg met inmiddels acht medewerkers. Op donderdag 1 oktober (Barneveld) en vrijdag 2 oktober (Woudenberg) viert het team dit feestje met twee klantendagen.
Wilma: ,,Ik ben trots wat we als team in die 12,5 jaar hebben bereikt. Want we doen het echt samen. Je kunt bij ons terecht voor het totale plaatje. Voor haar, maar ook voor schoonheid, pedicure en verschillende andere behandelingen. Denk hierbij aan haarwerken en pruiken, waar we sterk in zijn gespecialiseerd. En of je nu de eerste of de laatste klant op de dag bent, bij ons draait alles om persoonlijke benadering, en krijg je alle aandacht. Bij ons voel je je thuis en comfortabel.
Immers, iedereen is weer anders, met eigen wensen en vragen over het uiterlijk. We vinden het belangrijk dat je gezien wordt. Daarnaast blijven we ons voortdurend vernieuwen: een van onze nieuwste behandelingen is bijvoorbeeld de headspa.”
DUOSALON
Over ‘uniek’ en diverse diensten gesproken. Salon Uniek is in de vestiging Barneveld ook jouw ‘duosalon’, legt Wilma enthousiast uit: ,,Je kunt bijvoorbeeld als twee vriendinnen of moeder en dochter een behandeling afspreken. Gezellig en leuk. Verder zijn we drie avonden per week open om iedereen in de gelegenheid te stellen langs te komen wanneer het jou uitkomt.”
Wilma: ,,Ik kijk, ook namens mijn man Evan, die als mede-ondernemer ook een belangrijke stempel drukt op ons bedrijf, terug op een mooie periode. Trots ben ik ook op onze drie kinderen. Als ondernemersgezin hebben we een goede basis gelegd voor een mooie, gezonde toekomst, met mogelijk nog meer ‘Uniek-vestigingen’. Namens het team bedank ik onze klanten voor het vertrouwen de afgelopen 12,5 jaar.”
KLANTENDAGEN
Donderdag 1 oktober in Barneveld en vrijdag 2 oktober in Woudenberg. Wilma: ,,Tijdens deze twee feestelijke dagen staan onze specialisten en vertegenwoordigers voor je klaar met persoonlijk advies, de nieuwste inzichten op het gebied van beauty, huid- en haarverzorging, en een heerlijk verwenmoment naar keuze. Verder staan er ook een hapje & drankje en een goodiebag voor je klaar. Reserveer snel jouw tijdslot op onze website, want vol is vol.”
[Salon Uniek. Locatie Barneveld: Plantagelaan 61, Barneveld. T: 0342- 435454. WhatsApp: 06-39599051. Locatie Woudenberg: Dorpsstraat 24. T: 033-4666526. I: www.salonuniek.nl
Dit artikel wordt aangeboden door Salon Uniek.











