
Een nieuw thuis voor ouderen met geheugenproblematiek: Villa den Haen in Woudenberg
10 juni 2022 om 11:17 Overig Deel je nieuwsIn een gezellige woonwijk, aan de rand van Woudenberg, staat Villa den Haen. Een nieuwe en duurzame zorgvilla, van alle gemakken voorzien. De uitstraling van geschakelde eengezinswoningen zorgt voor huiselijkheid. Van binnen is het opgedeeld in sfeervolle gezamenlijke ruimtes en 36 riante appartementen. Locatiemanager Marieke Ekdom: “We hebben vijf ruime woonkamers, waaronder een tuinkamer, bibliotheek en tv-kamer, én een fantastische leefkeuken. Hier ontmoeten bewoners elkaar of ondernemen zij activiteiten. Net waar behoefte aan is. Juist de keuze uit verschillende ruimtes zorgt voor een goede balans tussen rust en prikkels.” De tuin rondom de zorgvilla nodigt uit om heerlijk te wandelen en te genieten op een bankje in de zon.
Marieke: “Typerend voor de zorgvilla’s van Stepping Stones is het familiegevoel waardoor bewoners zich vaak direct thuis voelen. We bieden zorg op maat, waarbij we uitgaan van de mogelijkheden van de bewoners. Om goed aan te kunnen sluiten bij hun belevingswereld wordt er veel geïnvesteerd in het opbouwen van een vertrouwensband. We leren de bewoners kennen door ons te verdiepen in hun levensloop, levenservaring, hobby’s en interesses. Familie speelt ook een belangrijke rol. En voordat de bewoners bij ons komen wonen gaan we op huisbezoek. Door al deze informatie kunnen we rekening houden met persoonlijke wensen en gewoontes. Die zijn het uitgangspunt. Samen kijken we wat er mogelijk is. Zo houdt iemand de regie over zijn eigen leven.
Bewoners hebben ook snel een thuisgevoel doordat zij hun appartement inrichten met eigen meubels. Het zijn ruime appartementen, daardoor kunnen veel spullen meeverhuisd worden. Die eigen spullen zijn vertrouwd, nemen herinneringen mee. Een gevoel: dat is thuiskomen.”
Wilt u sfeer proeven bij Villa den Haen? Kom dan naar de open dag op zaterdag 18 of 25 juni. Schrijf in via Steppingstones.nl/villadenhaen









