
Nieuwe inzendingen zomerfotowedstrijd: van actie op het strand tot een dutje in de tuin
28 augustus 2025 om 07:50 MensenWOUDENBERG De zomerfotowedstrijd van De Woudenberger is in volle gang en de vele inzendingen laten zien hoe creatief de lezers zijn. Van zomerse taferelen tot gezellige momenten; er komt van alles voorbij. Hopelijk inspireren deze foto’s om zelf ook een leuk kiekje in te sturen. Maak kans op leuke prijzen én zie jouw foto misschien terug in de krant.
Dochter Emma in actie op het strand van Vrouwenpolder, haar moeder Gerda stuurde de foto in zwart-wit in.
![]()
Gerda van der Windt
Gerda van der Windt leverde nog een foto in: ,,Uitzicht over het Veerse Meer. Augustus 2025, genomen vanuit de toren van de Grote Kerk te Veere.”
![]()
Gerda van der Windt
Bert Barten stuurde een foto in van de bekendste waterval van Luxemburg: de Schiessentümpel waterval in het Mullertahl.
![]()
Bert Barten
Martine Bruggink stuurde een foto in vanaf de berg in Manerba del Garda in Italië. Vanaf deze plek heb je een prachtig uitzicht over het Gardameer. Op de foto staan Yannick met zijn dochters Lynn en Mila, samen genietend van dit indrukwekkende panorama.
![]()
Martine Bruggink
Deze duif doet een dutje in de tuin van Jannie Broek.
![]()
Jannie Broek
Ook meedoen aan de zomerfotowedstrijd van De Woudenberger? Klik dan op deze link of gebruik de oranje button rechts bovenaan de homepage. In onderstaand artikel staan tips en voorwaarden voor deelname.


















