Wijn proeven voor de feestdagen!
15 november 2015 om 00:00 ActiviteitenVrijdag 27 november a.s. organiseert Lions Club Scherpenzeel - Woudenberg weer de jaarlijkse Najaars Wijnproeverij bij Partycentrum Schimmel in Woudenberg. De vaste leverancier van de Lions, Wijnkoperij Henri Bloem, heeft weer een zeer smakelijke selectie wijnen samengesteld die bijzonder geschikt is om tijdens de feestdagen te drinken. En omdat we de 'proevers' ook willen laten genieten van de heerlijke wijn-spijs combinatie, maakt de chef-kok van Schimmel een aantal heerlijke amuses die perfect passen bij de wijnen die geproefd zullen worden. In tegenstelling tot voorgaande jaren zullen Eline, Huub en Wim van Henri Bloem zich meer 'onder de mensen' bewegen om uitleg te geven van de wijnen die geproefd worden. Kortom een avond om naar uit te kijken zodat u zich optimaal kunt voorbereiden op het genieten tijdens de feestdagen.
En, zoals u waarschijnlijk wel weet, dient iedere bijeenkomst van de Lions ook een goed doel. Dit jaar is dat Zwembad 't Willaer in Scherpenzeel waarvoor de drie regionale serviceclubs (Ronde Tafel, Rotary en Lions) zich willen beijveren het ontbrekende bedrag voor de isolatiedeken (die inmiddels is geïnstalleerd) bijeen te brengen zodat de exploitatie door een enorme besparing op de energiekosten een stuk vereenvoudigd wordt. Samen met de opbrengst van het Korenconcert hopen de Lions hiermee hun deel van dit bedrag bijeen te brengen.
Wij nodigen u dus van harte uit deze proeverij te bezoeken en met ons een gezellige avond te beleven! De zaal is open om 19.30 uur terwijl het proeven rond 20.00 uur zal starten. Aanmelden kan via scherpenzeelwoudenberg@lions.nl, onder vermelding van 'wijnproeverij' en het aantal personen. De toegang is gratis maar we verwachten van u dan wel een bestelling die vanaf een hoeveelheid van 12 flessen gratis wordt thuisbezorgd!







