
Sport, spel en plezier tijdens Zomerweken voor Woudenbergse kinderen
2 oktober 2025 om 12:10 ActiviteitenWOUDENBERG Tijdens de zomervakantie hebben de buurtsportcoaches van Woudenberg de Zomerweken georganiseerd. In samenwerking met de gemeente Woudenberg, Stichting De Kleine Schans en het Jeugdfonds Sport & Cultuur konden kinderen deelnemen aan een breed programma vol sport, spel en plezier.
Verspreid over meerdere weken stonden er allerlei activiteiten op het programma, variërend van sportclinics en creatieve spellen tot gezellige beweegactiviteiten. Van graffiti workshops op locatie tot lasergamen op het Henschotermeer. Het initiatief was een groot succes: in totaal deden er meer dan honderd kinderen mee aan de verschillende onderdelen.
ACTIEF EN VROLIJK
De buurtsportcoaches kijken met trots terug op de mooie samenwerking met de betrokken partners en het enthousiasme van alle deelnemers. ,,Het is fantastisch om te zien hoeveel plezier de kinderen hebben beleefd. Samen hebben we kunnen zorgen voor een actieve en vrolijke zomervakantie”, aldus de organisatie.
,,En er is meer goed nieuws: na dit succes zullen de buurtsportcoaches in de wintervakantie de Winterweken organiseren. Ook dan kunnen kinderen weer rekenen op een programma vol sportieve en gezellige activiteiten.” Meer informatie hierover volgt later dit jaar.















