KV Woudenberg sluit jaar af

5 januari 2016 om 00:00 Nieuws

WOUDENBERG Op de één na laatste dag van het jaar hield de FIOD (Feest Is Ons Doel commissie) van de korfbalvereniging Woudenberg als afsluiting van het jaar 2015 leuke activiteiten voor de leden. Op 30 december werden er oliebollen gebakken die niet alleen tijdens het oliebollentoernooi door iedereen opgesmikkeld konden worden, maar die de hele dag ook in de kantine verkocht werden.

Voor de Kangoeroes, de F-jes, E-tjes en D-tjes werd er apekooien georganiseerd in Sporthal de Camp. Tussen 18.30 en 19.30 uur konden de jeugdleden en hun vriendjes, ongeveer dertig kinderen, zich uitleven met rennen, klimmen en klauteren. Vanaf 20.00 uur was er in de Camp het traditionele oliebollentoernooi tot 22.00 uur. Hierbij wordt er niet zoals gewoonlijk gekorfbald maar voor de afwisseling gevolleybald: ,,Het is leuk om eens wat anders te doen!"

Sporters uit de korfbal-, volleybal- en voetbalvereniging konden zelf een team samenstellen en zich opgeven bij de FIOD. Het doel was om gezellig het jaar af te sluiten door een avond samen te sporten met gezellige muziek er bij. Eén van de teams was getooid met kerstmutsen. Een eis was dat elk team minimaal twee vrouwen en één korfballer moest tellen. Ook mocht er alleen onderhands opgeslagen worden om het ook voor minder ervaren spelers leuk te houden.

Op twee velden werd een toernooitje gespeeld door de acht deelnemende teams. Scheidsrechters kwamen uit de teams die even niet speelden. Voor aanvang probeerden alle teams even wat te oefenen om de techniek weer op te halen en op elkaar ingespeeld te raken. De onwennigheid bleef sommigen wel parten spelen, maar er waren ook leuke volleybalrally's te zien en het fanatisme was er niet minder om.

De winnaars van beide speelvelden speelden de finale. Op de tribune waren veel vrienden en familie aanwezig als publiek. Voor de winnaar was er slechts 'eeuwige roem' als prijs. Tijdens en na de wedstrijden kon er in het sportcafé gezellig nagepraat worden.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie