Woudenberg onderuit in spektakelstuk
5 oktober 2013 om 00:00 NieuwsWOUDENBERG - De voetballers van Woudenberg hebben een onnodige nederlaag geleden bij Benschop. De Woudenbergers verloren de topper in de tweede klasse met 5-3.
Het was een vermakelijk duel in Benschop. Joost Hazeleger zette de bezoekers op 0-1 maar de thuisclub had de schade al snel hersteld: 2-1. Woudenberg toonde vervolgens veerkracht via Joey Kooij die de 2-2 binnen schoot, maar de koek was nog niet op voor het eerste bedrijf. Benschop nam opnieuw een voorsprong: 3-2.
Toen de thuisclub in de tweede helft op 4-2 kwam leek de wedstrijd gespeeld. Woudenberg kwam echter opnieuw sterk terug. Kooij maakte zijn tweede van de middag en toen Tom de Greef van elf meter mocht aanleggen hing de 4-4 zelfs in de lucht. Zijn inzet ging echter naast. En hoewel Woudenberg aandrong, was het Benschop dat met 5-3 het duel definitief op slot gooide.








