Haringparty Rabobank Woudenberg e.o.

19 juni 2007 om 00:00 Nieuws

Tijdens deze party werd onder de genodigden een drietal haringprijzen verloot. De eerste prijs, een tonnetje ‘Hollandse Nieuwe’, was voor mevrouw Appeldoorn-Dijkshoorn uit Maarsbergen.

WOUDENBERG/ SCHERPENZEEL - De Rabobank Woudenberg en Omstreken verzorgde op 8 juni voor haar relaties een ‘Haringparty’ in restaurant De Witte Holevoet in Scherpenzeel.

De opbrengst van de verkochte loten werd door de Rabobank verdubbeld en was volledig bestemd voor het goede doel: Foundation African Donation. Mevrouw Sterenborg-Pinxt, algemeen directeur van Rabobank Woudenberg en Omstreken, overhandigde de cheque met daarop het bedrag van €4.720,- aan mevrouw Van Tweel en mevrouw Blokland, namens de Foundation African Donation.

Agrarische projecten

De stichting verleent steun aan agrarische projecten in Sierra Leone. Naast het bouwen van een pluimveebedrijf voor duizenden leghennen, wil de stichting ook een varkenshouderij en rundveebedrijf opzetten. In samenwerking met de lokale bevolking zal voer worden verbouwd, de arbeidskrachten worden hiervoor opgeleid. Het streven van de stichting is om in de toekomst ook geld aan te wenden voor de bouw van een school en het opzetten van een artsenpost. Samen met Rabobank Foundation is het plan een loonwerkersbedrijf op te zetten. De stichting Foundation African Donation oriënteert zich ook op projecten in Zambia en Zimbabwe.

Op de foto: Mevrouw Sterenborg-Pinxt, algemeen directeur Rabobank Woudenberg en Omstreken en rechts de dames Van Tweel en Blokland namens de Stichting Foundation African Donation.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie