Jubileum schaatsvereniging Woudenberg SVW

10 september 2012 om 00:00 Nieuws

WOUDENBERG - Schaatsvereniging Woudenberg viert haar 25-jarig jubileum op 20, 21 en 22 september met een kunststofschaatsbaan in het centrum van Woudenberg waarbij iedereen van harte welkom is. Tijdens de jubileumviering zal er zal volop gelegenheid zijn om vrij te schaatsen, is er voor de schooljeugd van de groepen vier en vijf het schoolschaatsen en zijn er vele andere activiteiten zoals het Oud Hollands Schaatsen (Spekrijden) in klederdracht op vrijdagavond. Het Spekrijden is een sprintwedstrijd die rond 1800 in Friesland is ontstaan. De hoofdprijs was een groot stuk spek. SVW heeft hier een variant op gemaakt.

Op zaterdag 22 september wordt een ijshockeytoernooi georganiseerd. Dit toernooi wordt gespeeld in poules. Teams van ongeveer zes spelers kunnen zich aanmelden via de website svwoudenberg.nl. Omdat het Burendag is, kan ook worden ingeschreven als buren-team. Natuurlijk zijn ook club- of straat-teams welkom.

Het geheel wordt zaterdagavond afgesloten met de uitreiking van het jubileumboek waarna van 20.00 tot 22.00 uur Erik Hulzebosch een optreden zal verzorgen. Voor het volledige progamma: www.svwoudenberg.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie