Koninginnedag bij buurtvereniging 't Spoor

16 april 2012 om 00:00 Nieuws

WOUDENBERG - Buurtvereniging 't Spoor pakt ook dit jaar weer groots uit tijdens Koninginnedag. Met als hoogtepunt om 15.30 uur het optreden van de Piratentoppers (bekend van radio en TV). Zij brengen een gevarieerd repertoire ten gehore, zoals heerlijke meezing-liedjes en medley's.

Ook het eigen koor, het 'Spoorkoor op Stoom', is niet te missen. Het koor zal, met veel enthousiasme, om 14.00 uur optreden en diverse nieuwe gezellige en bekende liederen zingen.

Gedurende de dag, die om 11.00 uur start, zijn er diverse andere activiteiten te vinden op ons terrein.

Zo is er ook dit jaar weer een Rommelmarkt en Geraniummarkt.

Voor de kinderen zijn er vele activiteiten, waaronder Oud Hollandse Spelen, Springkussen,

Quads-rijden, Grabbelton, Poffertjes eten, e.d. Ook zal de Schiettent, De Kop van Jut en de Grootste Sjoelbak van de regio niet ontbreken. Dit jaar kan er ook worden meegedaan aan een Damwedstrijd voor beginners en gevorderden.

Men wordt bijgestaan door de bekende Woudenbergse Damvereniging DAWO.

Gedurende de middag kan men enkele malen een kansje wagen met het Rad van Fortuin. Er zijn altijd leuke prijzen te winnen. Natuurlijk wordt er ook voor de inwendige mens gezorgd. Er is zowel binnen, als buiten op het terras, de mogelijkheid om een drankje te nuttigen of een heerlijke versnapering van de BBQ te gebruiken.

Iedereen, van jong tot oud, is van harte welkom van 11.00 uur tot 17.30 uur op het terrein aan de Spoorlaan in Woudenberg, tegenover Partycentrum Schimmel. De entree is natuurlijk gratis.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie