Winterfair voor het goede doel in Eben Haëzer
24 november 2016 om 00:00 NieuwsOp vrijdag 2 december wordt in het gebouw Eben Haëzer aan de Schoutstraat 8A in Woudenberg de jaarlijkse Winterfair georganiseerd. De Winterfair wordt gehouden van 14.30 tot 20.30 uur. Er is opnieuw van alles te beleven voor jong en oud.
Zo kunt u al vanaf 9.30 uur supervers gebakken oliebollen kopen bij de kraam op de parkeerplaats tegenover Eben-Haëzer. Ook zijn er tijdens de Winterfair diverse etenswaren en lekkernijen, sfeerartikelen, bloemstukken, handgemaakte sieraden, verzorgingsproducten, (kerst)kaarten en meer te koop. Nieuw dit jaar is een groot assortiment speelgoed voor uw Sinterklaas inkopen. Deze cadeautjes worden gratis voor u ingepakt. Voor kinderen is er een speciale ruimte met onder andere knutselen, lolly trekken, snoepkraam en het stokvangspel.
Uiteraard is er gelegenheid om iets te drinken (koffie/thee met cake of appeltaart en frisdrank).Vanaf 16.30 uur worden er lekkere snacks aangeboden. Tijdens de Winterfair kunt u allerlei leuke prijzen winnen, bijvoorbeeld met sjoelen en bierpulschuiven. Verder draait van 19.30 tot 20.30 uur het Rad van Avontuur met zeer speciale prijzen (o.a. luxe stofzuiger, hotelovernachting en High Tea arrangement).
De opbrengst van de Winterfair is in 2016 bestemd voor een zendingsproject in Malawi, een evangelisatieproject in Amsterdam en voor het project "Kom en Zie" voor gehandicapte kinderen in Moldavië.
U/jij bent van harte welkom op de Winterfair!
Winterfair 2016
Eben-Haëzer
2 december, 14.30 tot 20.30 uur









