Middelbare school in Leusden stapje dichterbij, nu handtekeningen verzamelen
7 juli 2024 om 20:15 Lokaal Deel je nieuwsEen middelbare school in Leusden is weer een stapje dichterbij. Het plan om in Leusden een school voor montessori voorgezet onderwijs te starten is door DUO (het Ministerie van Onderwijs) op de lijst met initiatieven geplaatst waarvoor ouderverklaringen kunnen worden afgegeven.
Dit betekent dat de initiatiefnemers nu handtekeningen mogen verzamelen van mensen die het plan willen ondersteunen. Volgens de regels van DUO mogen dit alleen ouders doen van kinderen die op 1 november 10, 11 of 12 jaar zijn en die in een staal van 15 km rond Leusden wonen. Die ouders ondersteunen met het geven van een ouderverklaring overigens alleen het plan, ze schrijven hun kind niet in voor de school. Het geven van een ouderverklaring gaat digitaal via de site van DUO. Alle informatie is te vinden op www.middelbareschoolleusden.nl.
Als er op 1 november voldoende (meer dan 500) ouderverklaringen binnen zijn, worden deze samen met het schoolplan bij het Ministerie ingediend en zal de onderwijsinspectie in de eerste helft van volgend jaar besluiten of de school er mag komen.
Als u het plan kunt en wilt ondersteunen kan dat via www.middelbareschoolleusden.nl.









