Frits Velker, voorzitter heet de leden van Senioren Belangen welkom.
Frits Velker, voorzitter heet de leden van Senioren Belangen welkom. Gerrit Grotentraast

Het was weer gezellig bij Senioren Belangen Woudenberg-Scherpzeel-Renswoude

16 december 2024 om 15:53 Activiteiten

WOUDENBERG Veel leden van Senioren Belangen Woudenberg-Scherpzeel-Renswoude hebben op vrijdagmiddag 29 november en 6 december genoten van een winterkostbuffet. Rond 16.00 uur kwamen de gasten binnengewandeld en kon iedereen een plekje vinden. Onder genot van een drankje konden de leden gezellig van gedachten wisselen, waarna om rondom 17 00 uur het buffet klaarstond.

Een heerlijk buffet van boerenkool, zuurkool en hutspot met worst, spek, balletjes gehakt en stoofpotje, dat werd verzorgd door De Kromme Hoek uit Scherpenzeel. Tot slot werd een toetje van ijs met slagroom rondgedeeld, gesponsord door Jumbo Woudenberg. De tafels waren allemaal sfeervol gedekt en versierd.
Na een welkomstwoord van de voorzitter, Frits Velker, kon iedereen gaan genieten van het eten en de gezelligheid. Kijk voor meer infomatie over vereniging Senioren Belangen op www.seniorenbelangen.net of bel met Jan Harskamp (033-286 34 61).

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie