RECTIFICATIE: PERSBERICHT

15 mei 2026 om 10:57

Algemene Leden Vergadering (ALV) LONGA

WOUDENBERG Op maandag 8 juni april 2026 vindt de jaarlijkse ALV van Gymnastiekvereniging Longa Woudenberg plaats. 


Deze vergadering vindt plaats in de Henschoterzaal van sportcafĂ©, Sport- en zalencentrum de Camp en is alleen toegankelijk voor leden en ouders/verzorgers van onze jeugdleden. De inloop start om 18:45 uur en om 19:00 start de vergadering. 

Aanmelden voor deze vergadering is niet noodzakelijk maar wordt wel gewaardeerd in verband met het bestellen van koffie / thee. 


Aanmelden kan via email secretaris@longawoudenberg.nl. De verwachting is dat de vergadering uiterlijk om 22:00 uur is afgelopen. 


De jaarstukken 2025, de begroting 2027 en het contributievoorstel 2026-2027 liggen vanaf een week voor de vergadering ter inzage bij de penningmeester. 


Indien u deze in wilt zien kunt u mailen naar penningmeester@longawoudenberg.nl.
Het bestuur hoopt u op 8 juni te mogen begroeten.