Foto ter illustratie.
Foto ter illustratie. vvw

Woudenberg sluit succesvol seizoen af met nipt verlies tegen EDO

26 mei 2026 om 13:00 Voetbal

WOUDENBERG Kampioen Woudenberg heeft het succesvolle in de tweede klasse seizoen afgesloten met een smadelijke nederlaag. 

In Utrecht ging de formatie van trainer Mitch Maas met 3-2 onderuit tegen voetbalvereniging EDO uit Utrecht. Deze ploeg had de punten nog hard nodig om directe degradatie naar de derde klasse te ontlopen  en dat is dankzij de winst op Woudenberg gelukt. 

EERSTE HELFT

De selectie van Woudenberg lunchte in aanloop van de wedstrijd in Vleuten bij de trainer thuis. Eenmaal op het kunstgrasveld van EDO werd het al snel duidelijk dat de spelers het eigenlijk wel geloofden. Nadat de doelman van de thuisclub in de 22e minuut uit het veld werd gestuurd na een charge op Mark Radstaake, had Woudenberg het verschil moeten maken. In plaats daarvan incasseerde de ploeg twee tegentreffers en keek het bij rust tegen een 3-1 achterstand aan. 

Na rust scoorde Mark Radstaake zijn tweede treffer. De afscheidnemende speler komt hiermee dit seizoen op veertien treffers, nog wel acht treffers minder dan clubtopscorer Jarie van Egdom die zaterdag ontbrak. Voor de selectie rest nu nog een training en een afsluitende avond met een barbecue. 

Ook wordt de film vertoond die Dennis de Vries heeft gemaakt naar aanleiding van het kampioenschap. Hierna gaat de blik definitief op het nieuwe seizoen waarin Woudenberg in de eerste klasse uitkomt.

Door Hans van Schaik.