
Rioolstelsel grondig schoongemaakt
12-12-2011 00:00
0 reacties
RENSWOUDE - In opdracht van de gemeente Renswoude wordt door GMB Rioleringstechnieken bv hard gewerkt aan het schoonmaken van het rioolstelsel in Renswoude. Dat gebeurt met behulp van een hogedrukwagen en een vacuümwagen terwijl daarnaast een camerawagen ingezet wordt om keurig te controleren of het riool goed schoon is geworden.
Door GMB en de gemeente waren de bewoners van de woning in Renswoude, via een brief, in kennisgesteld van de uit te voeren werkzaamheden. Via die brief werd gewaarschuwd voor mogelijke ongemakken, ten gevolge van de werkzaamheden.
Ook bleek de mogelijkheid te bestaan dat men tweemaal in de straat in actie moest komen.
Voor zover bekend hebben de werkzaamheden niet tot grote problemen geleid en verlopen de werkzaamheden volgens planning.
Oranjevereniging Renswoude houdt Kraaienmaaltijd
23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 23-05Nieuw leven1 23-05Rabobank bezoekt dorpen 23-05Moeder dode baby naar kliniek 23-05Prijzen kaartcompetitie verdeeld 23-05Woudenbergse korfballers kampioen 23-05Dimetra Holland BV neemt nieuwe DAF's ... 22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 22-05Orgelles bij Muziekschool Scherpenzeel
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 18-05Feestmarkt in Scherpenzeel 19-05Henschotermeer Pinkstermarkt 18-05Pinksterpraise in de Achthoek 20-05ScherpeWoud houdt fietsklimtocht 19-05Scherpenzeel opnieuw in benarde positie 21-05Breehoek Zonder Drempels 18-05Verkeersochtend op de Wartburgschool 19-05Woudenberg op rozen na 4-1 winstMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Nieuw leven1










