Kapsalon wordt verbouwd en krijgt nieuwe naam
05-01-2012 10:44
0 reacties
RENSWOUDE - Wendy van Mourik-Geijtenbeek nam op 1 maart 2011 Kapsalon Bianca's Knip-Inn aan de Barneveldsestraat 21 te Renswoude over van haar schoonzus Bianca Prins-van Mourik nadat ze hier zeven jaar met veel plezier heeft gewerkt.
Na de overname kwam ook het idee om de kapsalon te gaan restylen. Dit gebeurt dus ook waardoor de kapsalon van 2 tot 9 januari gesloten zal zijn om dit te realiseren.
Als Wendy gevraagd wordt wat er allemaal gaat veranderen is haar antwoord hier op: ,,Er komt een hele nieuwe vloer in, de wanden krijgen een andere look, er komen nieuwe kaptafels. Tevens zal er ook een lekkere, gezellige zithoek komen waar men via wifi en een tablet de nieuwste haartrends kan bekijken op het internet.
De kapsalon zal straks onder de nieuwe naam 'Hairdreamz dames- en herenkapsalon' verder gaan. Via een flyer door de gehele regio zullen we de naamsverandering met de daarbij behorende acties, die we direct na de opening hebben, onder de aandacht brengen van het publiek."
Op 10 januari gaan de deuren van Hairdreamz open en staat het team bestaande uit Wendy, Bianca, Diana, Wilma, Jannetta en Marjolein weer klaar voor de dames, heren en kinderen die met een mooi kapsel huiswaarts willen keren.
,,Ter gelegenheid van de heropening van dames- en herenkapsalon Hairdreamz zijn er in de maanden januari en februari diverse acties", zo legt Wendy uit. ,,Zo is er bijvoorbeeld op donderdag 19 januari een speciale Beautydag. Er zal dan een beautyspecialiste aanwezig zijn die, nadat men geknipt of geverfd is, de make up daarbij verzorgd en tevens zal er een nagelstyliste aanwezig zijn die even wat extra aandacht aan de nagels van de klanten zal besteden. Het maken van een afspraak is dan zeker noodzakelijk."
De openingstijden van Hairdreamz zijn:
Dinsdag, woensdag en vrijdag: 9.00 - 17.30 uur, donderdag: 9.00 - 20.00 uur en zaterdag: 7.30 - 12.00 uur. Telefoon 0318-571132 en website www.hairdreamz.nl.
Oranjevereniging Renswoude houdt Kraaienmaaltijd
23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 23-05Nieuw leven1 23-05Rabobank bezoekt dorpen 23-05Moeder dode baby naar kliniek 23-05Prijzen kaartcompetitie verdeeld 23-05Woudenbergse korfballers kampioen 23-05Dimetra Holland BV neemt nieuwe DAF's ... 22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 22-05Orgelles bij Muziekschool Scherpenzeel
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 18-05Feestmarkt in Scherpenzeel 19-05Henschotermeer Pinkstermarkt 18-05Pinksterpraise in de Achthoek 20-05ScherpeWoud houdt fietsklimtocht 19-05Scherpenzeel opnieuw in benarde positie 21-05Breehoek Zonder Drempels 18-05Verkeersochtend op de Wartburgschool 19-05Woudenberg op rozen na 4-1 winstMeeste reacties
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Nieuw leven1








