Shuttleservice tussen station en ISVW

09-02-2012 11:04
0 reacties

LEUSDEN - Sinds dinsdag 7 februari bieden Landgoed ISVW aan de Dodeweg en Taxibedrijf Bestax bezoekers de gelegenheid met een shuttle tussen Landgoed ISVW en station Amersfoort te reizen.

Via www.stationsshuttle.nl boeken belangstellenden op voorhand uw rit van het station naar Landgoed ISVW. Ook de terugweg dienen op voorhand te boeken. De shuttle is beschikbaar van maandag tot en met zondag van 08.00-10.00 uur en van 16.00-19.00 uur, daarnaast op zondag van 13.00-14.00 uur tegen een tarief van € 6,00 per persoon. Reizigers kunnen dit afrekenen bij de chauffeur.
De shuttle is bij het station te vinden bij de uitgang aan de Barchman Wuytierslaan.
Om het milieu niet onnodig te belasten is het boeken via www.stationsshuttle.nl noodzakelijk, geen boekingen, geen shuttle.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Agenda

Vandaag

18.00 - Seminar Jong & WoudenbergWoudenberg19.30 - Themabijeenkomst ...Scherpenzeel20.00 - Integratiebeleid en ...Woudenberg

Zaterdag 26 mei 2012

08.00 - Rabobank Cima CoppiScherpenzeel10.00 - Verkoping Woord en DaadWoudenberg10.00 - Markt Woord en Daad ...Woudenberg12.00 - Open huis Time OutWoudenberg14.00 - Breehoek zonder drempelsScherpenzeel16.00 - Piano- en orgelconcert ...Renswoude20.00 - Pianoconcert MennorodeWoudenberg

Meer agenda-items >