zaterdag 19 juni 2010 00:00
WOUDENBERG - De misdaadauteur Marco Books is zaterdag 26 juni te gast in de bibliotheek Woudenberg. Hij komt zijn nieuwste boek 'De blikvanger' verkopen en signeren. Deze spannende roman speelt zich in de regio af, onder andere met een aanslag op een wethouder in Renswoude.
Het nieuwe boek van misdaadauteur Marco Books is in feite het vierde deel van een succesvolle serie over politiedistrict Heuvelrug. In zijn debuut 'Bij verstek veroordeeld' stond nog het Woudenbergse monument de Koepel van Stoop centraal. 'De blikvanger' bevat een unieke combinatie van misdaad en couleur locale. De pers heeft al lovend gereageerd op de nieuwe misdaadroman van Books. Crimezone noemde het boek 'een geslaagd verhaal vol verrassing en met veel kennis van zaken geschreven.'
De signeersessie vindt plaats in de bibliotheek aan het Koningin Julianaplein 1 te Woudenberg en wordt georganiseerd in samenwerking met boekhandel Van Lunteren. Het begint om 11.00 uur. 'De blikvanger' is verschenen als luxe paperback en kost 17,95.
Meer informatie over de auteur is te vinden op: http://www.mpobooks.nl en www.debeep.nl .