
MONTESSORISCHOOL 'T RONDE KRIJGT BEZOEK VAN KUNSTENAAR MARK VAN PRAAGH
Door: elsje klomp |
23-01-2012 00:00
0 reacties
Montessorischool 't Ronde in Leusden heeft op onlangs bezoek gehad van de kunstenaar Mark van Praagh. Hij heeft zijn atelier in Hilversum en exposeert regelmatig zijn tekeningen en schilderijen.
Aan de kinderen liet hij wat van zijn werk zien en hoe hij het heeft gemaakt. Alle Middenbouwklassen gingen vervolgens aan de slag met het thema: Bomen. De kinderen leerden met verschillende technieken een boom te maken met houtskool. Daarna gingen ze met veel plezier dit oefenen, terwijl de kunstenaar aanwijzingen en tips gaf. Uiteindelijk heeft elk kind een eigen tekening met houtskool gemaakt van zijn eigen boom. Er ontstonden allemaal verschillende exemplaren: prachtige, sierlijke, oude, holle en sprookjesbomen. Met als resultaat dat de hele Middenbouw met alle bomen samen een geweldig bos vormde!
Succesvol verloop Feest van de Geest Utrechtse Heuvelrug
22-05NEGENMAANDENBEURS LANCEERT EXTRA ... 21-05Grote Weense klassieken op orgel ... 21-05Nieuwe hoofdtrainer KV Woudenberg 21-05Muziek voor kleuters in de bibliotheek 21-05Wat doen wij met vluchtelingen!? Wijziging ... 20-05Pinksterfeest met de kinderen 20-05Dames 1 Holestick schrijft historie 19-05Openbare Bibliotheek Scherpenzeel ... 18-05Kraaienmaaltijd op 6 juni
Meer Lezersnieuws >
Meest gelezen artikelen
21-05Grote Weense klassieken op orgel ... 20-05Pinksterfeest met de kinderen 17-05"En de kinderen scheiden mee?" Als ...1 20-05Dames 1 Holestick schrijft historie 19-05Openbare Bibliotheek Scherpenzeel ... 18-05Kraaienmaaltijd op 6 juni 21-05Wat doen wij met vluchtelingen!? Wijziging ... 21-05Nieuwe hoofdtrainer KV Woudenberg 21-05Muziek voor kleuters in de bibliotheek 17-05Dansteam Love2Move succesvol in ZevenbergenMeeste reacties
17-05"En de kinderen scheiden mee?" Als ...1


Misbruik






