Film en pannenkoeken

Door: MdK | 07-02-2012 19:49
0 reacties

Wat is er nou leuker in de voorjaarsvakantie dan een film kijken en pannenkoeken eten?
Op donderdag 23 februari worden er twee kinderfilms vertoond in Kulturhus de Breehoek.
Om 10.45 uur wordt voor kinderen van 4 - 7 jaar de film 'Winnie de Poeh' vertoond. Een avontuur over het gulzige beertje Winnie de Poeh en zijn vriendjes in het Honderd Bunder Bos.
Na afloop van de film worden er pannenkoeken gegeten in het Grand Café.

Kinderen van 8 - 12 jaar zijn vanaf 12.00 uur van harte welkom in het Grand Café van Kulturhus de Breehoek om pannenkoeken te eten. Na het eten wordt de film film 'Kerity, het geheim van Eléonore vertoond. Deze animatiefilm gaat over de 7-jarige Nathaniel. Hij erft alle mooie sprookjesboeken van zijn tante Eleonore. Vroeger las zij hem daar vaak uit voor, maar hij kan nu zelf nog niet zo goed lezen.
's Nachts komen echter de sprookjesfiguren tot leven…

Toegang: € 5,00 per persoon. Aanmelden voor 21 februari bij de Openbare Bibliotheek Scherpenzeel, tel. 033-2773107 of info@bibliotheekscherpenzeel.nl

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.