
BN'ers boos om rijkenlijst Quote
22-02-2012 14:26
0 reacties
RIJSWIJK - Zakenblad Quote heeft BN'ers tegen zich in het harnas gejaagd. Dat schrijft het blad op de eigen website. De redactie kreeg onder meer een verontwaardigde Carlo Boszhard en het boze management van Carice van Houten aan de telefoon. Zij waren niet te spreken over hun naam in de lijst van 75 rijkste BN'ers.
In het maartnummer van Quote staat de rijkenlijst. Volgens RTL is bij de vrouwen Linda de Mol de absolute winnaar met 24 miljoen euro. Bij de artiesten komt Frans Bauer als rijkste uit de bus, hij zong 31 miljoen euro bij elkaar. Guus Hiddink staat bovenaan de lijst met rijkste voetbaltrainers met een vermogen van 25 miljoen euro. Onder de filmsterren is Paul Verhoeven de nummer één, aldus RTL.
Carlo Boszhard is verontwaardigd over zijn positie in de lijst, meldt Quote, en belde verontwaardigd op. "We moeten ook belasting betalen he", liet hij weten. Ook Peter R. de Vries liet van zich horen. Hij zou gezegd hebben dat zelfs de publicatie van de zin 'dat elke verwijzing naar mijn privéadres en/of woonsituatie mij in gevaar kan brengen' al onaanvaardbare risico's met zich meebrengt.
Actrice Carice van Houten vreest volgens het zakenblad voor haar veiligheid. "Carice heeft recent te maken gehad met een stalkingszaak en zoals je je wellicht kunt voorstellen, spannen wij er ons sindsdien nog meer dan voorheen voor in om Carice's persoonlijke gegevens af te schermen", berichtte haar management.
Oranje oefent in slecht gevulde Allianz Arena
21-05The Dictator: ik heb Tupac vermoord 21-05IAEA-topman begint gesprekken in Teheran 21-05Feestgangers Torres en Mata naar Spanje 21-05Storm en regen beschadigen filmzaal Cannes 21-05Axl Rose eist vierkante watermeloen 21-05Storing treft DigiD 21-05Verhagen: Gevolgen Griekse exit niet groot 21-05Victoria Beckham jong dankzij schapenplacenta 21-05Poetin presenteert regering met getrouwen
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
14-05Oprichter Sea Shepherd blijft in hechtenis 14-05Dibi denkt GL groter te maken dan onder Sap4 14-05Bijna 18.500 euro voor naaktfoto Madonna 14-05Sneeuwval in hoofstad Bosnië 14-05Elvis maakt comeback onder baby's VS 14-05Site LAKS plat door lawine van klachten 15-05Kort geding coffeeshop Maastricht op 5 juni 16-05Ontsnapte stier veroorzaakt chaos in Almere 15-05Naam Onafhankelijke Burger Partij mag blijven1 15-05'Amsterdamse beurs opent lager'





