Aftrap Limburgse carnaval in goede sfeer
19-02-2012 11:16
0 reacties
VENLO (ANP) - De aftrap van de Limburgse carnaval zaterdag is in een goede en gezellige sfeer verlopen, zo melden de diverse politiekorpsen. In Venlo werden volgens de politie zeven mensen opgepakt wegens onder meer dronkenschap, mishandeling en belediging.
In andere steden zoals Roermond, Sittard en Maastricht was het erg druk, maar deden zich geen noemenswaardige incidenten voor. ,,In Maastricht was er hier en daar een vechtpartijtje, maar niet meer dan in andere weekenden'', aldus een woordvoerster van de politie in Maastricht.
Zaterdag woonden vele tienduizenden in bonte kledij gestoken carnavalisten muziekspektakels in Venlo en Roermond bij. In Venlo zette de politie 50, in Roermond 20 medewerkers in die samen met andere hulpverleners zorgden voor de veiligheid.
Spoedeisende hulp
Ook de spoedeisende hulpafdelingen van Brabantse en Limburgse ziekenhuizen hebben het in de nacht van zaterdag op zondag rustig gehad. Dat blijkt uit een rondgang van het ANP langs de grote ziekenhuizen in het zuiden van het land.
Het aantal gevallen van alcoholvergifting viel mee, meldden de ziekenhuizen. In het Catharina Ziekenhuis in Eindhoven werden in totaal vijf mensen binnen gebracht die problemen ondervonden als gevolg van buitensporig drankgebruik. Twee van de patiënten waren onder de 18. Vorige jaar moest het ziekenhuis in dezelfde nacht tien probleemgevallen behandelen.
Etappezege Deen Bak in Giro
17-05Zusjes Williams winnen in Rome 17-05IMF praat pas met Grieken na verkiezingen 17-05Vermeulen wint in Olympia's Tour 17-05VVV neemt voorschot op klassebehoud 17-05Attractieparken in trek met Hemelvaart 17-05Malaise op beurzen houdt aan 17-05Russell Brand: Ik hou nog steeds van Katy 17-05Wall Street opent licht hoger 17-05Den Bosch begint weer met 0-0
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
13-05Vechtpartij op bruiloft Simon Keizer 13-05Topless activiste grijpt EK-beker 11-05Monique Smit volgt Joan Franka op Songfesival 10-05Dode Duitser plaatst adreswijziging: kerkhof 11-05Oorlogsfotograaf Horst Faas (79) overleden 14-05Oprichter Sea Shepherd blijft in hechtenis 14-05Dibi denkt GL groter te maken dan onder Sap4 12-05Drone doodt strijders al-Qaeda 12-05Wereldrecord surfen op hoogste golf gebroken 12-05Taipei beloont 'gouden' hondendrol



